fbpx

MARKI - DOM POKAZOWY

MARKI - DOM POKAZOWY - 5.0 out of 5 based on 26 votes

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dom pokazowy w Markach - pod Warszawą. Budowa stanu surowego zamkniętego, już została ukończona i trwają prace wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz budynku. Na stronie tej, przedstawimy etapy budowy tego obiektu, pokażemy wiele zdjęć, filmów i opiszemy dokładnie cały proces wznoszenia. Zapraszamy również, do odwiedzin w Markach - bezpośrednio na miejscu/placu budowy.

Dział ten, zostanie podzielony na poszczególne artykuły, odpowiadające kolejności prac na budowie. Będą to:

- Płyta Fundamentowa

- Ściany Domu

- Strop Izodom2000

- Instalacja Ogrzewania

- Montaż Okien i Drzwi

- Test Szczelności

Zamysłem architekta i inwestora, było to aby stworzyć dom jak najbardziej przyjazny domownikom. Ciepły zimą, przyjemny latem i jak najwięcej bezobsługowy. Dlatego postawiono na płytę fundamentową, która daje olbrzymią stabilność, ale też bardzo dobre zabezpieczenie termiczne.

Ogrzewanie domu bezobsługowe? System ogrzewania kablami, gdzie producent Danfoss daje nam 25 lat gwarancji na swoje kable. Żaden inny system, opierający się np. na pompie ciepła, nie daje tak długiego czasu na gwarantowaną pracę. Każde pomieszczenie, posiada swoje pętle grzewcze i swój dedykowany czujnik i sterownik.

Ściany domu (tak jak i płyta fundamentowa i strop), wykonane z Izodom2000. Konstrukcja nośna to rdzeń betonowy wzmocniony prętami, i jest on najmocniejszym materiałem budulcowym używanym w budownictwie mieszkaniowym. Dodatkowo jest bardzo dźwiękoszczelny, co jest dodatkową zaletą w ścianach zewnętrznych. Skuteczne odizolowanie odgłosów z zewnątrz, pozytywnie wpływa na byt mieszkańców.

Strop a w zasadzie stropodach, tutaj również zdecydowano się na rozwiązanie systemowe z Izodom2000. Budowa tej części domu, a dokładnie to że wypełnienie stropu stanowią kształtki styropianowe sprawia, że uzyskujemy już na tym etapie sporą warstwę izolacji i całkiem dobry współczynnik przenikania ciepła.

Osobny artykuł, należy się też systemowi okiennemu zamontowanemu w Markach. Są to najwyższej klasy okna, z systemem wentylacji mechanicznej. Każde okno posiada wbudowany rekuperator, i każde okno stanowi o wymianie powietrza w pomieszczeniach. Wszystko bardzo łatwe w konfiguracji i sterowaniu.

O tych wszystkich etapach, o rozwiązaniach wykorzystanych przy wznoszeniu tego budynku, przeczytacie Państwo na tej stronie w artykułach, które będziemy sukcesywnie publikować w tej zakładce.

Szerokie relacje prowadzą też:

logo Domy A+       logo portalu: Dom Szyty Na Miarę   

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!!!

 

 

 

MENU EXTRA DOM

-----------------------------------------------------------------------------------

> Home

> Płyta Fundamentowa

> Dom Pokazowy

> Szkło Piankowe

> Izodom2000

> Kontakt

> Mapa Dojazdu

> Mapa Strony

> Wyszukaj

 

O NAS

-----------------------------------------------------------------------------------

Extra Dom Sp. z o.o.

Adres: Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

NIP: 6762548886

REGON: 380201741

 

Tel. 530 801 769

Email:

 

 

 

 

ŚLEDŹ NAS

-----------------------------------------------------------------------------------